
Az INTERTON Egyetem MIAMI rendezvényen bemutatjuk: Mesterséges intelligencia az építészeti akusztikai tervezésben
2023. november 23-án kerül megrendezésre az INTERTON Egyetem MIAMI, ahol többek között „Mesterséges intelligencia az építészeti akusztikai tervezésben” címmel tart előadást Dr. Huszty Csaba az ENTEL Műszaki Fejlesztő Kft. képviseletében
A MIAMI egy mozaikszó, jelentése: MI A Mesterséges Intelligencia. Idén mindegyik előadás ehhez a témakörhöz kapcsolódik. Ráadásul egyetlen napon két rendezvénnyel is várjuk az érdeklődőket, melyek a helyszínen személyesen, illetve stream segítségével online is megtekinthetők!
Az előadás tartalmából:
A 2023-as évet talán nem túlzás a mesterséges intelligencia berobbanása évének nevezni, a háttérben azonban már évtizedek óta zajlanak a kutatások és fejlesztések a világ szinte minden országában. Egyeseket optimizmussal, másokat aggodalommal tölt el ezeknek az alkalmazásoknak a megjelenése és térnyerése. Az előadásban bemutatjuk, hogy a mélytanulás technológiájának akusztikai felhasználásában milyen etikus mesterséges intelligencia eljárások és megoldások fejlesztése zajlik az Entel-nél, és hogy ezekkel hogyan demokratizálható az építészeti akusztikai tervezés.
A rendezvényen való részvétel és a közvetítés megtekintése ingyenes, de regisztrációhoz kötött.
Az INTERTON Egyetem MIAMI rendezvényen további audiovizuális és informatikai előadásokat láthatnak az érdeklődők.
Kattints ide és ismerd meg a teljes programot!
Kérdés esetén kérjük, írj nekünk az info@intertongroup.com e-mail címre.