Karrier – interton

Karrier

Az INTERTON Group hang-, fény-, színpad-, vizuál-, vezérléstechnikai rendszerek tervezésével, megvalósításával, és karbantartásával, valamint az ezekhez szükséges világszínvonalú termékek kereskedelmével, IVS néven, saját audiovizuális eszközök fejlesztésével és gyártásával, valamint kreatív tartalmak létrehozásával foglalkozik.

Ahhoz, hogy a cégcsoportunkra tradicionálisan jellemző magas szintű szakmaiságot folyamatosan fejlesszük és fenntartsuk, várjuk a kihívásra vágyó szakembereket.

Jelenleg az alábbi pozíciókba keresünk kollégákat:

AUDIOVIZUÁLIS TERVEZŐMÉRNÖK

Főbb feladatok, munkák:

•    Integrált audiovizuális rendszerek tervezése világelső gyártók eszközeiből felsőkategóriás projektekhez

•    Mérnöki támogatás a rendszerspecialisták, az értékesítők és a projektvezetők számára

•    Egyeztetés a társtervezőkkel, megrendelőkkel

•    Részvétel gyártók és a cégcsoport által szervezett szemináriumokon, bel- és külföldi konferenciákon, szakmai rendezvényeken (ProLight + Sound, ISE, Interton Egyetem)

•    Képzések, előadások elkészítése, megtartása

Elvárások a pályázóval szemben:

•    Szakirányú felsőfokú végzettség

•    AutoCAD és Excel programok készség szintű ismerete

•    Rendszerszemléletű, felhasználó fókuszú gondolkodás

•    Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

•    Rugalmas, megbízható, csapatjátékos személyiség

•    MS Office felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

•    Professzionális audiovizuális gyártók termékpalettájának ismerete

•    Felhasználói vagy tervezői szakmai tapasztalat

•    Akusztikai ismeretek

•    “B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

•    Szakmai fejlődési lehetőség (kül- és belföldi képzések, komplex és változatos kihívások)

•    Fiatal, hozzáértő és elhivatott támogató közösség

•    Kiszámítható, családbarát munkaidő

•    Munkavégzés élvonalbeli eszközökkel

•    30 év tudástára

A magyar nyelvű önéletrajzot, illetve motivációs levelet a hr@intertongroup.com email-címre várjuk.

PROJEKTVEZETŐ

•    Gyengeáramú és audiovizuális projektek irányítása

•    Projekthez kapcsolódó eszköz és anyagrendelések koordinálása

•    Kapcsolattartás a megrendelő képviselőjével

•    Alvállalkozók és saját szerelők munkájának ütemezése, irányítása

•    Projekt műszaki és pénzügyi alakulásának felügyelete

•    Projekthez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

•    Felsőfokú szakirányú végzettség (villamosmérnök) vagy szakirányú középfokú végzettség többéves releváns tapasztalattal

•    Legalább 1 éves projektvezetői gyakorlat

•    Audiovizuális rendszerek ismerete

•    Jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő képesség

•    Stressztűrő képesség

•    Építőipari tapasztalat

•    Társalgási szintű angol nyelvismeret

•    Stabil szakmai háttér

•    Céges autó, céges telefon munkavégzéshez

•    Versenyképes bérezés

•    Cafetéria

•    Éves bónusz

•    Szakmai fejlődési lehetőség

•    Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:
•    Budapest, XI. kerület/országos