Az INTERTON Group hang-, fény-, színpad-, vizuál-, vezérléstechnikai rendszerek tervezésével, megvalósításával, és karbantartásával, valamint az ezekhez szükséges világszínvonalú termékek kereskedelmével, IVS néven, saját audiovizuális eszközök fejlesztésével és gyártásával, valamint kreatív tartalmak létrehozásával foglalkozik.

Ahhoz, hogy a cégcsoportunkra tradícionálisan jellemző magas szintű szakmaiságot folyamatosan fejlesszük és fenntartsuk, várjuk a kihívásra vágyó szakembereket.

 RAKTÁROS

A MUNKAKÖR CÉLJA:

A cégcsoport működéséhez szükséges raktározási tevékenységek ellátása, anyagok, készletek előírások szerinti raktározása, megőrzése, a tárolt tételekről naprakész adatszolgáltatások biztosítása, raktári rend fenntartása, valamint magas színvonalú ügyfélszolgáltatás biztosítása.

FŐBB FELADATOK, FELELŐSSÉG:

•    áruk összekészítése, becsomagolása;
•    áruk kiadása, visszavételezése;
•    raktári rend folyamatos fenntartása;
•    készletellenőrzés;
•    szállítmányok érkeztetése;
•    árumozgatás nyilvántartása az ügyviteli rendszerben;
•    év végi leltározás a logisztikusokkal együtt;
•    gépkocsipark kezelése;
•    tárgyi eszközök kezelése.

ELVÁRÁSOK A PÁLYÁZÓVAL SZEMBEN:

•    hasonló munkakörben szerzett minimum 2 éves tapasztalat;
•    „B” kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat;
•    MS Office felhasználói szintű ismerete;
•    önálló munkavégzés;
•    megbízhatóság, precizitás;
•    rendszerető, rendszerező hozzáállás.

ELŐNY:

•    targonca vezetői jogosítvány;
•    Kulcs-Soft ügyviteli program ismerete.

AMIT KÍNÁLUNK:

•    fiatal, innovatív, dinamikus csapat;
•    családias munkahelyi légkör;
•    mobiltelefon előfizetéssel;
•    cafeteria.

rendszerepites disztribucio ivs digitalis-kreativok interton-egyetem
Az 1990-ben létrehozott INTERTON Group hang-, fény-, színpad-, vizuál- és vezérléstechnikai rendszerek tervezésével, kivitelezésével és karbantartásával, valamint az ezekhez szükséges világszínvonalú termékek kereskedelmével foglalkozik.
Az INTERTON Group saját fejlesztésű és gyártású hiperkardioid vonalsugárzója, az IVS, a visszhangos terek hangosításának egyik legfejlettebb eszköze a világon.
Az INTERTON Group szakmai, szervezeti és jogi értelemben is felkészült a magánjellegű, vállalati, önkormányzati és állami megbízások teljesítésére, Magyarországon és külföldön egyaránt.
Büszkék vagyunk rá, hogy vállalatcsoportunkat Magyarország piacvezető hang-, fény- és vizuáltechnikai vállalatai között tartják számon.

Kapcsolat

  • INTERTON Group
  • Címünk:
    1119 Budapest, Major utca 63.
  • Telefon:
    +36 1/371-2040 (Munkaidőben hívható)
  • Fax:
    +36 1/371-2041
  • E-mail:
    info@intertongroup.com
  • Hírlevél

Adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbiak szerint érheti el.